Google = Lielākais un Galvenais

Priekš SEO (Search Engine Optmization) Google kā lielākā meklētāj sistēmā ir galvenais izpētes objekts. Jūsu mājas lapas pirmā vietu Googlā ir daudz vērtīgāka nekā #1 vieta Yahoo vai MSN (Bing.com). Apmeklētāju daudzums no Google aptuveni 9 līdz 10 reizes pārsniedz VISAS pārējās meklēšanas programmas kopā ņemtas.

Laika gaitā Google, kas tika dibināts 1998. gadā, ir kļuvis par svarīgāko meklēšanas programmu, jo tam ir plašākā datu bāze, kas satur vairāk nekā 130 triljonus lapu, kas ir pēc apmēra vislielākais interneta saturu saturošais datu krātuve pasaulē. Indeksēto datu daudzums kopā ar nepārspēto lapu svarīguma mērīšanas algoritmu ļauj Google piedāvāt precīzus un izsmeļošus atbilžu rezultātus uz lietotāju meklējumiem.

Google.lv Google Latvija

2008 gada Google.lv Google Latvija.

Google ir izstrādājis algoritmus, kas spēj izvērtēt lapu saturu un kvalitāti. Viņu jauninājums bija algoritms kas ņēma vērā citu lapu ieveidotos linkus un šo saiti izveidojušo lapu popularitāti lai nodrošinātu, ka lietotāji saņem visprecīzākos un uzticamus meklēšanas rezultātus. Katra hipersaite internetā tika vērtēta kā balsojums par lapu uz kuru tā noradīja. Google regulāri atjauno un uzlabo savu meklēšanas algoritmu, lai nodrošinātu, ka lietotāji saņem vislabākos rezultātus un lai atbilstu mainīgajiem interneta apstākļiem un lietotāju vajadzībām.

Mūsdienās Google piedāvā plašu pakalpojumu loku, piemēram, Google Maps, Gmail un YouTube, kas padara to par vēl lielāku spēlētāju interneta pasaules. Tāpēc Google ir kļuvis par svarīgāko meklēšanas programmu un ir uzņēmis dominējošu stāvokli meklēšanas tirgū.