Eksperimenti un Projekti

Latvijas SEO Eksperimenti, Testi un Projekti

Šeit aatradīsiet dažādus SEO eksperimentus, no kuriem mācoties, var veidot nopietnu optimizāciju savām lapām. Piemēram izmantojot GoogleBomb principu varat reklamēt savu lapu, vai kā  Interneta Veikals 1a veidot sava web projekta nosaukumu tā lai tas būtu sarakstu pirmajās vietās.

Lasī vairāk par SEO un Sekss.

Dažādi SEO un digitālā mārketinga rīki, kas tiek izmantoti, lai uzlabotu web lapu satura un lapu reitingu meklētājprogrammās / Google, Bing etc.

SEO eksperiments ir metode, kas ļauj pārbaudīt dažādas SEO stratēģijas, piemēram, pilnveidot lapu virsrakstus (title), meta aprakstus, atslēgvārdus un saturu, lai redzētu, kuras no tām labāk veicinās vietnes redzamību meklētājprogrammās. Šis eksperiments tiek veikts, salīdzinot dažādus satura elementus vienā un tajā pašā vietnē un analizējot, kā tie ietekmē vietnes rankingu meklētājprogrammās.

A/B tests, ir metode, kas tiek izmantota, lai pārbaudītu, kura no divām vai vairākām dažādām mājas lapu versijām darbojas labāk, lai piesaistītu lietotāju uzmanību un veicinātu konversijas. Testējot divas vai vairākas lapas versijas, katra ar atšķirīgām dizaina, teksta, CTA un citām elementu variantiem, var noskaidrot, kura versija dod labākos rezultātus un ir vēlama turpmākajam lietotāju skatījumam.