SEO un Sekss

Optimizējam www.Sekss.org lai tas būtu #1 Googlā, Yahoo un MSN / Live / Bing ar atslēgas vārdu SEKSS.

skatīt rezultātus var šeit:

https://www.google.com/search?q=sekss
(flirtē ar pirmo pozīciju, tas ir staigā no 1 līdz 3 pozīcijai atkarība no tā kuru no topa lapām Google FreshBots atjaunina pirmo)

https://www.google.lv/search?q=sekss

http://www.bing.com/search?q=sekss
(puslīdz stabila Pirmā un Otrā pozīcija!)

https://search.yahoo.com/search?p=sekss
(vēl daudz darāmā - Sekss.org šobrīd #12...)

UPDATE:
Šis rakts ir nedaudz novecojis, bet laiks pierādījis, ka konkurence par tādu šķietami TOP atslēgvārdu kā 'sekss' ir nenormāli niecīga. Ja mēģinātu šādu eksperimentu veikt angliski runājošajā internetā, tad rezultātus pirmajā lapā nevarētu saredzēt vairākus gadus - bet ar LV ir tā, ka vienu reizi uztaisot SEO tava lapa var palikt rezultātu topos vairākus gadus. Lieliska investīciju atdeve.

Un ja nu kāds par to šaubās, tad sekss Latvijā nav aizliegts, un pat prostitūcija (seksa pakalpojumi par naudu) nav aizliegti, ar nosacījumu, ka tā netiek piedāvāta uz ielas, un ka pats sekss notiek privātās telpās, kuras pieder seksa pakalpojumu sniedzējai, vai par kuru īri prostitūta ir noslēgusi oficiālu nomas līgumu. Bordeļi Rīgā un Latvijā ir aizliegti kopā ar visādiem citādiem organizētiem sekssa pārdošanas mēģināmiem, bet ko un par cik jūs darāt mājās ir jūsu darīšana.

Spēkā esošie prostitūcijas, tas ir seksuālo pakalpojumu sniegšana par maksu, ierobežošanas noteikumi, kurus 22.01.2008. pieņēma LR Ministru kabinets.
https://likumi.lv/ta/id/169772-prostitucijas-ierobezosanas-noteikumi

MK Noteikumos par seksa ierobežošanu interesants punkts 11. “Seksa pakalpojumus aizliegts piedāvāt un reklamēt internetā - izņemot erotiska rakstura izdevumos. Aizliegts piedāvāt un reklamēt izmantojot citu personu starpniecību.”

Santa.lv 4. Janvārī : Kāpēc joprojām nav skaidra regulējuma seksam?

Rīgas Vagonu iela un Zvaigžņu iela atrodas Rīgas Latgales priekšpilsētā, Ziedoņdārza un Grīziņkalna apkārtnē. Rīgas Vagonu iela ir nosaukta tāpēc, ka agrāk šajā ielā atradās Rīgas Vagonu rūpnīca, kas ražoja dzelzceļa vagonus. Tagad šajā ielā atrodas pavecas daudzdzīvokļu mājas, dažādas uzņēmējdarbības un biroju ēkas.

Zvaigžņu iela atrodas netālu no Rīgas Vagonu ielas un tā ir pazīstama ar savu unikālo arhitektūru - daudzās mājās ir saglabājušās senatnes ēku fasādes, kas padara šo ielu par īpašu vietu Rīgā. Zvaigžņu ielā atrodas arī vairākas kultūras un mākslas iestādes.