Gribu būt Nr.1 visos katalogos?

Gribi būt #1 pirmais visos katalogos un direktorijās?

Online katalogi biežāk tiek sakārtoti pēc alfabētā. Ņemsim kā piemēru http://www.latne.lv [ I-Katalogu ] ... daudz jēgas jau no viņa nav, bet tomēr kāda vieta kur Latvijā padižoties.

Taisām SUPER subdomēnu piemēram 1A.lv-index.com un iesniedam to katalogā, un ja kāds jau tādu triku nav ispēlējis, tad mēs esam #1 un iespēja ka uz mūsu saites uzklikšķināt ir daudz lielāka nekā ja adrese sāktos ar burtu 'L' . Šo vienkāršo triku izmanto daudzi interneta veikali, kas savu nosaukumu mēģina izveidot ar kādu ciparu sākumā. 1A.lv laikam iz viss brutālākais piemērs. 220.lv jau izskatās daudz jēdzīgāk, bet protams interneta veikalu katalogā 1A nāk pirms 220.

Apakšdomēns = Subdomain

Iedomājieties, ka jums ir liela māja ar daudzām istabām, un katra istaba domāta citam cilvēkam vai lietai, tāpat kā jūsu guļamistaba domāta jums, virtuve domāta ēdiena gatavošanai, bet viesistaba domāta spēļu spēlēšanai. Iedomājieties, ka jūsu māja ir kā tīmekļa vietne. Arī mājaslapa ir kā liela māja ar daudzām un dažādām daļām, piemēram, lapām, attēliem un video. Tāpat kā jūsu mājā ir dažādas telpas dažādām lietām, arī tīmekļa vietnē var būt dažādas daļas dažādām lietām.

Apakšdomēns ir kā īpaša istaba mājaslapā. Tā ir kā maza istabiņa, kurai ir savs īpašais nosaukums, un to parasti izmanto konkrētam mērķim. Tātad, ja mājaslapa ir kā liela māja, tad apakšdomēns ir kā maza istabiņa tajā mājā, ar īpašu nosaukumu un īpašu mērķi.