Cik ātri var iekļūt Googlā?

Cik ātri var tikt Googlā? Kad Google noindeksēs manu lapu?

Google freshbots var paveikties ka noindeksē uzreiz pēc bloga ieraksta publikācijas, bet

1) šis rezultāts parādīsies Google.com

2) tam ir tendence 3-5 dienu laikā pazust. "Lielā" Google Bota indeksācija notiek ~reizi nedēļā, un uz to var pieteikties iesniedzot Google sava websaita sitemap

https://www.google.com/webmasters/tools/

Nu tad gaidam kad [ blogs.lv-index.com ] parādīsies lielajā G.

Google.LV ir cits zvērs, kas tiek atjaunots retāk, jo tas ir nomales serveris.... :(
Google visus pieprsījumus neapstrādā vienā mega serverī, bet gan sadala pa reģioniem nosūtot apmeklētājus uz tuvāko datu centru / serveru fermu.

Laiks, kas nepieciešams, lai Google indeksētu vai atjauninātu lapas saturu savā datubāzē, var būt atšķirīgs un atkarīgs no daudziem faktoriem, piemēram, no tā, cik bieži tiek atjaunota un pārbaudīts lapas saturs, no tā, cik daudz citu lapu saites norāda uz šo lapu, no tā, cik plaši izmantotas ir attiecīgās atslēgvārdi u.t.t.

Pilnīgi jaunai mājas lapai var būt nepieciešams no dažām minūtēm līdz vairākām dienām, lai tā tiktu indeksēta Google datu bāzē. . Paātrināt savas web lapas indeksēšanu var izvietojot uz sava hosting servera sitemap.xml failu un to piereģistrējot Google Search Console (pazīstams arī kā Webmaster Tools). Pārliecinieties ka jūsu serveris nebloķē botus, un ka tas strādā ātri. Lēns serveris var samazināt indeksēto lapu skaitu.

Ja jūsu lapai ir augsts autoritātes līmenis un labs SEO, tad tā parasti parādās top Google rezultātu vietās diezgan ātri, bet, ja nav optimizēta pareizi, var aizņemt ilgāku laiku, lai redzētu rezultātus.